ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

II. ZMŠSL malé hodnotenie dekády 1.9.2021 – 24.11.2021

Druhá liga má svoje opodstatnenie a je v podstate predprípravou na ťažšie zápasy v našej najlepšej súťaži. V tejto súťaži pomaly, ale isto dvíhame úroveň.

Malé hodnotenie TOP 10.

  1. The Atoms Miroslav Štrba vyhral štyri turnaje a štyri krát bol druhý a to hovorí za všetko a prichádza k opätovnému návratu, kde bude musieť pridať lebo svoju poslednú dekádu v najlepšej súťaži si určite pamätá.
  2. Dávid Ševce vyhral štyri turnaje a dvakrát bol druhý a jednoducho to po zostupe z najlepšej ligy na priamy postup nevyšlo a v kontexte prehratej baráže s Michalom jedno oko plače a jedno sa smeje.
  3. Patrik Klas štyri vyhraté turnaje a jedno prehraté finále hovoria o fantastickej dekáde a verím, že v budúcej dekáde bude tlačiť na postup medzi najlepších.
  4. Meri Roman Merčiak jeden vyhratý turnaj a dva prehraté turnaje potvrdzujú to, že to stále vie, ale na postup medzi najlepších by musel riadne zabrať a hlavne začať trénovať.
  5. Bingo Jaroslav Halmovský jedno prehraté finále. Aby získal pohár tak nato zatiaľ rozhodne nemá, ale do TOP 10 patrí.
  6. Igor Klas si zahral jedno finále a celkom slušne sa udomácnil v súťaži, kde patrí k tomu lepšiemu.
  7. Ján Tonkovič si zahral jedno finále, ale nato, že by sa zlepšoval to nevypadá a minimálne stagnuje ak nepadá.
  8. Paňťo Peter Pánik nedal ani jeden bonus? ..tak tu sa rozhodne čakalo viac a je to v podstate prepadák a musí riadne zabrať aby mohol stúpať.
  9. Martin Klikač nato, že je nováčik v tomto športe celkom fajn a čaká ho kus práce aby sa dostal k tomu lepšiemu v tejto súťaži.
  10. Cerezit Marian Barta tak pre toho bola dekáda jedna katastrofa a prepad vo všetkom čo sa dá a musí sa riadne upratať.

Pridaj komentár

Follow by Email
Facebook