ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

HODNOTENIE IV. LIGY V ZLATÝCH MORAVCIACH

Štvrtá liga priniesla samé pozitívne zistenia, ako je záujem nových hráčov a aj zvyšovanie kvality, kde rozdielom bol už začiatok dekády medzi koncom, kde veľa hráčov predviedlo očividné zlepšenie k čomu všetkým gratulujem. A o tom, že bola súťaž moc zaujímavá svedčí aj sedem rôznych víťazov v siedmich kolách, keď hrala táto liga samostatne.
TOP 10 mojimi očami.

Štefan Bilas – Bubon – 1×1. miesto zvláštna to vec, že víťazovi stačilo iba raz stáť na pomyselnom stupni víťazov, ale k tomu pridal sériu vyrovnaných výsledkov a nebolo o čom. Bubon je v krátkodobej histórii tejto ligy jej líder s dvoma titulmi a verím, že v tretej lige bude patrí k špičke tejto súťaže.

Matej Škula – 1×1. miesto dekáda ako na hojdačke. Začal slabšie potom v treťom kole víťazstvo a zas taký menší útlm, ale dve kolá pred koncom blesk z neba a štvrté miesto v ZM-NO TOPKE, kde to bolo nabité prvoligistami ako aj druholigistami s nováckym tigrom MC. No klobúk dole ustál to a uvidíme, čo to s ním urobí v tretej lige, kde sa bude tlak stupňovať.

Vladimír Ondríšek – 1×1. miesto, 1×2. miesto, 2×3. miesto hovorí jasnou rečou, že pokiaľ sa hralo bez hráčov iných líg patril medzi to najlepšie v tejto lige, no keď sa už hrali turnaje spolu s inými ligami, tak mu to už nesypalo a bude sa musieť do budúcna sústrediť aj na tieto väčšie turnaje. Inak paráda a mocná gratulačka k postupu o súťaž vyššie.

Dávid Ševce – 2×2. miesto a v svojej prvej ucelenej dekáde krásne štvrté miesto a postup o ligu vyššie k tomu nie je moc čo povedať. Jednoducho výborné, ale tento šport je o „vlnovkách“ takže uvidíme, čo s ním spraví tretie ligy, či to ustojí také veľké zlepšovanie v krátkom čase.

Janko Tonkovič – 1×1. miesto. Zo začiatku nemastné, neslané „ani ryba ani rak“, nakoľko po zostupe z tretej ligy sa čakalo, že bude od začiatku v špici, čo sa nedialo, ale potom ku koncu dekády zasvietilo svetlo na konci tunela, keď dokázal vyhrať turnaj a bolo z toho nakoniec solídne piate miesto a verím, že v budúcej dekáde zaberie viac.

Jozef Chren – 1×1. miesto a z piatich turnajov 904 bodov tak to je veľmi slušná vizitka a jednoznačne najlepší priemer na kolo a je len veľkou otázkou, čo by bolo keby odohral celú dekádu, čo mu neumožňuje pracovný stav, keďže pracuje mimo Slovenska. Jožko šípkarsky rastie a už sa teším na jeho návštevy na rodnej hrudi.

Miroslav Solčiansky – 1×1. miesto, 1 x3. miesto. Na začiatku bol naštartovaný ako drak, ale potom mu došiel plameň a do toho niekoľko neúčastí a bolo jasné, že o postupových priečkach môže len snívať a verím, že do budúcna si uprace časový harmonogram na šípkové večery a bude patriť k špici.

Peter Hudec – 1×2. miesto. Po minulej dekáde zostup o tri priečky no asi to je vnútornú analýzu, že čo sa deje, pričom ja som videl od neho zopár skutočne pekných legov a aj na poslednej Topke výhra s Jurajom Hlavatým fú to bol teda zápas z ktorého by si mal zapamätať, že ako sa to robí a len to opakovať.

Erik Szabo – 1×1. miesto, 1×3. miesto. V tejto dekáde po niekoľkých finále konečne zaknihoval víťazný turnaj, ale sedem návštev je pramálo na postup o súťaž vyššie, takže potenciál je len ho treba využiť.

Róbert Molnár – starý harcovník, ktorý musí na sebe popracovať a vrátiť sa akoby na začiatok a potom prídu určite lepšie výsledky, ktoré prinesú viac radosti z tejto úžasnej hry.

Pod TOP. 10 zostalo veľa talentov, ktoré ale musia pridať, aby o dekádu boli medzi najlepšími v tejto súťaži.

Pridaj komentár

Monco © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Follow by Email
Facebook