6.4.13 – 6 kolo ZMŠL dekády 2.3.2013 – 25.5.2013
Včera si prišlo 6 kolo ZMŠL zahrať 12 hráčov. Víťazom sa stal Vladimír Jakubík, ktorý naposledy vyhral turnaj 12.1.2013 a to znamená, že v tejto dekáde je to najlepší výsledok a keď vydrží mohol by robiť „vietor“medzi najlepšími. Druhé miesto získal Domino Dubec, ktorý zahral ďalší dobrý turnaj a vo finále mu chýbal len kúsok od prvého turnajového víťazstva v tejto dekáde keď najprv Vlada Jakubíka porazil 2:0 a potom prehral 1:2 keď v rozhodujúcom legu v hre cricket stratil svoj pokoj a Vlado to v pohode vyhral. Tretie miesto získal náš líder Juraj, ktorý po prehre v A s Braňom sa v B dal dokopy a vyhral 4 zápasy po sebe s Adamom, Peťom M., Medveďom, Peťom K. až ho zastavil Domino. Štvrté miesto a najlepší svoj výsledok dosiahol Peťo Kazík, ktorý v turnaji zaknihoval 4 víťazstvá a treba len dúfať, že bude stúpať. Piate miesto dosiahol bývalý vynikajúci hráč Branislav Radvaň, ktorý hral naposledy v našej súťaži 5.1.2013 a zas sa ukázalo, že keď hrá v pohode môže poraziť každého, čo dokázal tým, že v A porazil našu súčasnú jedničku v lige Juraja. Šieste miesto uhral Milan Ševce, ktorý v B zahral vyrovnaný zápas s Jurajom, ale nezvládol záver a bolo po turnaji. Siedme miesto uhral Peťo Gálfy, na ktorého možno aj doľahla únava z celodňového hrania, lebo to čo hádzal v Podhoranoch bolo o kus lepšie. ôsme miesto zostalo Peťovi Minárovi, pre ktorého je pozícia 7-8 akokeby zarezervovaná.
Najbližšie kolo hráme 13.4.2013 o 20.00 hod. v Oceáne.