ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

6.2.2020 – 3. kolo ONLINE ZMŠL – 21. hráčov – víťaz MIROSLAV RAJNOHA

Tretie kolo z 13. kolovej dekády ONLINE ZMŠL dalo dokopy partiu 21. hráčov, ktorí hrali obojstranného pavúka a počas celého turnaja hru 501 DO na tri víťazné legy okrem finále, kde sa hralo na štyri víťazné legy. Do „best 8“ na turnaji sa podarilo dostať ôsmemu Ferimu Boďovi allias Francescovi Caballerovi, ktorý začal prehrou, ale v B potvrdil pozíciu v TOP 10 v tejto súťaži vyradením Janky a Bubona a potom dostal Dávida Š. a bolo vybavené. Siedme miesto pri svojej premiére zahral Miňďo Peter Minár,  ktorý v svojej a v tejto súťaži začal dobre dvoma výhrami no potom ho nachytal na hruškách Dávid Rajnoha a V B upratal Vladimíra O., ale druhýkrát v turnaji Maťa Š. nezdolal a bolo dobojované. Šiesty skončil Dávid Rajnoha, ktorý po troch kolách je v priebežnej tabuľke na parádnom štvrtom mieste a v každom kole vyrobí min. jedno prekvapenie a je jedným z prekvapení súťaže. Piate miesto zahral Matej Škula, ktorý začal prehrou, ale potom v B sa rozbehol ako tank, ale v bratskom derby nepochodil a to bolo iné prekvapkanie a tým pádom ďalej ísť nemohol. Štvrté miesto a najväčšie prekvapenie v turnaji vyrobil Michal Škula, ktorý v A pod dvoch výhrach prehral s ASP a po presune do B vybavil brácha 3:0, čo by pred zápasom ani „najväčší zúfalec nevsadil“ a potom ho už čakal Dávid. Š a tam bol koniec „púte“. Tretie miesto zahral Dávid Ševce, ktorý v svojom druhom zápase prehral s Paňťom a presúval sa do B, kde vyhral 5. zápasov v rade so skóre 15:3, ale s ASP nafasoval 0:3 a bolo dohrané. Druhé miesto zahrala jednotka ligy Paňťo Peter Pánik, ktorý v A prešiel bez straty legu až do A-finále kde vyhral v slušnom zápase s ASP 3:2.

A vypadalo to, že to treba už len dohrať, ale z B sa znova vrátil k nemu ASP, ale to už Paňťo hral asi „zaspatú princeznú“ a nafasoval dvakrát 0:4 a dokopy 0:8, kde v prvom zápase ASP hral priemer 75,15 a v druhom už taký priemer ASP neudržal, ale keďže Pańťo nedokázal sa „znovuzrodiť“ v pohode to stačilo ASP na výhru.

Paňťo napriek tomu panuje tejto súťaži a má nakročené k premiérovému titulu. ASP-DUZZA Miroslav Rajnoha turnaj začal troma výhrami a po prehre v A-finále prešiel do B, kde to rozbalil v plnej paráde a v priebežnej tabuľke je už tretí za prekvapením súťaže Michalom a lídrom Paňťom. Počas turnaja sme videli 5. bíng, kde dve dal Miňďo po jednom bratia Škulovci a jedno ASP, padlo niekoľko 6. kôl a zavretí nad 100 kde najvyššie to dal Michal Škula a to č. 140, čo je zatiaľ rekord súťaže.

Organizačne opätovne patrí veľká vďaka Michalovi za ďalší výborný, bezchybný turnaj. Do ďalšieho turnaja poprosím o začatie zápasu obidvoch hráčov do 10 min. od uverejnenia screenshotu ukončeného zápasu. Pokiaľ to nie je vylúčené tým, že v jednej domácnosti hrajú viacerí hráči. Po ukončení zápasu a zverejnení screenshotu napíšme pod ním krátky koment pokiaľ v ňom prebehli nejaké veci, ktoré máme v štatistikách ako sú bingá, zavretia nad 100 a zavretia do 6kola čo by organizátorovi uľahčilo prácu po turnaji. Napr. MŠ-VR 3:1 MŠ – 1×180, 2 x 5kolo a zavretie 140 – VR – 1x6kolo.

Najbližší turnaj ONLINE ZMŠL sa odohrá v sobotu 13.2.2020 od 16:00 hod. a koniec registrácie do tohto turnaja je 13.2.2020 do 13:00 hod. v našej skupine messengri alebo na t.č. 0918881433 cez sms alebo telefonátom.

Pridaj komentár

Follow by Email
Facebook