ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

20.2.2020 – 5. kolo ONLINE ZMŠL – 15. hráčov – víťaz MIROSLAV RAJNOHA

Kolo č. 5. ONLINE ZMŠL sa zúčastnilo 15. hráčov, ktorí hrali obojstranný pavúk a v ňom sa hrala A-strana pavúka na štyri víťazné legy a B-strana na tri víťazné legy. Z hľadiska ďalšieho vývoja a napredovania súťaže padlo rozhodnutie, kde na konci tejto dekády bude súťaž rozdelená na dve ligy a do prvej budú zaradení najlepší ôsmi hráči z tejto ligy čo znamená, že od budúcej dekády budeme hrávať v dvoch ligách a raz za mesiac spolu, kde hráči druhej ligy budú hrať za dvojité body do svojej tabuľky. V tomto turnaji najlepšiu osmičku zahrala Janka Škulová čo je jej najlepšie umiestnenie v turnaji tejto súťaže. Siedme miesto zahral Stanislav Adamus, ktorý hral premiérovo a po prehre v A v B vybavil Laciho a následne aj Moňa hráča TOP8, ale potom už v rodinnom súboji bol mimo. Šiesty skončil Bubon Štefan Bilas, ktorý začal ako z partesu keď vybavil Vlada R. a Moňa, ale potom nepochodil s jednotkou ligy a následne v B dostal požičané od Vlada R. a bolo dobojované. Piate miesto získal Vladimír Ondríšek, ktorý zahral svoj najlepší výsledok v súťaži a zahral tri víťazstvá rozdielom triedy s Jankou, Erikou, svokríkom a skončil na dvojke ligy Michalovi 1:3. Štvrté miesto zahral Vladimír Rajnoha, ktorý prvý zápas nafasoval od Bubona a presúval sa do B, kde postupne vyhral štyri zápasy až sa dostal k Michalovi a po výsledku 1:3 mohol ísť smútiť. Tretie miesto získal Matej Škula, ktorý v A vybavil Laciho 4:1 a potom trojku ligy Paňťa a dvojku ligy brácha po 4:3 a finále A bolo na svete, ale tam nestačil a presunul sa do B, kde ho znova čakal brácho a tam si to vymenili a po prehre 2:3 mal po turnaji. Druhé miesto a s určitosťou najväčšie prekvapenie súťaže zatiaľ vyrába Michal Škula, ktorý zahral ďalší fantastický výsledok, keď v A vyradil postupne pár Lucku s Jurajom no potom nepochodil s bráchom a v B vybavil dvoch Vladimírov Ondríška a Rajnohu následne to vrátil bráchovi a prišiel do celkového finále, ale to už bolo veľké sústo a bolo dobojované. Prvé miesto a v tomto turnaji neskutočnú dominanciu predviedol Miroslav Rajnoha ASP, ktorý vyhral štyri zápasy rovnakým výsledkom 4:0 a ukázal, že v súčasnej dobe sa šípkarsky hýbe niekde inde ako zvyšok ligy, čo dokumentujú obidva jeho finálové zápasy a zároveň je tu aj rekordný finálový priemer.

My Website

Video:

Počas turnaja padlo slušných 9. bíng o ktoré sa postarali Vlado R 3, ASP, 2 a po jednom dali Paňťo, Stanislav Adamus a bratia Škulovci, Zavretia nad 100 sme videli tri najvyššie Matej 130-T20,20,BULL potom Vlado R 119 a Bubon 114 a tri parádne piate kolá od koho iného ako od víťaza turnaja a lídra ligy ASP.

Najbližší turnaj ONLINE ZMŠL sa odohrá v sobotu 27.2.2020 od 16:00 hod. a koniec registrácie do tohto turnaja je 27.2.2020 do 13:00 hod. v našej skupine messengri alebo na t.č. 0918881433 cez sms alebo telefonátom.

Organizačne ako vždy na výbornú od rodinky Škulových a kvalita finálového videa o ktoré sa stará Juraj Mariš sa tiež posúva, takže dikičko panstvo.

Pridaj komentár

Follow by Email
Facebook