ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

30.1.2020 – 2. kolo ONLINE ZMŠL – 18. hráčov – víťaz PETER PÁNIK

Druhé kolo ONLINE-ZMŠL prinieslo účasť 18. hráčov a príchod do kolotoča tejto súťaže hráčov, ktorí s určitosťou súťaž spestria a skvalitnia. Systém sa nemenil a hral sa obojstranný pavúk a počas celého turnaja 501 DO na tri víťazné legy a finále na štyri víťazné legy. Do najlepšej osmičky sa podarilo dostať ôsmemu Matejovi Škulovi, ktorý zahral remízovú bilanciu a o jeho koniec v turnaji sa postaral Oliver. Siedme miesto bolo koncovkou Juraja Mariša, ktorý tiež zahral dve výhry a aj dve prehry a na konci jeho púťe bol ASP. Šiesty skončil víťaz prvého kola Michal Škula, ktorý po dvoch výhrach v A nepochodil tesne s Paňťom a následne mu v B oplatil prehru Oliver a bolo dobojované. Piate miesto dal Vladimír Rajnoha, ktorý začal troma výhrami, ale potom prehral s Dávidom Rajnohom, ktorý zápas ukončil famóznym zavretím č. 102 a po príchode do B sa nezobudil a ASP ho poľahky vybavil. Štvrté miesto zahral ASP-DUZZA Miroslav Rajnoha, ktorý po svojom prvom zápase, ktorý prehral s Oliverom v B zabral a vyhral 5. zápasov v rade až ho znova Oliver vybavil v priemerovo najkvalitnejšom zápase turnaja.

Tretie miesto a parádny výsledok zahral Dávid Rajnoha, ktorý v A vybavil Adama Č., Mateja Š., Vlada R. zhodne 3:1 až prešiel do finále A, kde to už nešlo a dosstal 0:3 od Paňťa a následne 1:3 od Olivera. Druhé miesto získal Oliver Novotný, ktorý turnaj začal dobre keď vybavil svojho učiteľa, ale následne vybuchol s víťazom prvého kola Michalom a prešiel do B, kde si urobil trhací kalendár a vyhral šesť zápasov v rade so skóre 18:1 a presunul sa do finále, kde pokračoval víťazne s Paňťom 4:3 a išlo sa do posledného zápasu turnaja, kde sa odohralo znova sedem legov, ale tentoraz to nevyšlo a vyhral Paňťo.

Prvé miesto a turnaj, kde to Paňťovi – Petrovi Pánikovi určite chutilo zahral na parádu, keď A-stranu vyhral bez prehry a porazil v rade Eriku, Janka T., Michala Š., Dávida R. V poslednom zápase si to s Oliverom dali na maximálny počet 14. legov s víťazným koncom a za týždeň ho čaká obhajoba turnaja a aj priebežného prvého miesta v tabuľke.

Díkesko všetkým za účasť a bratom Škulovcom za support.

Najbližšie hráme v sobotu 6.2.2020 o 16.00 hod. s koncom registrácie v deň turnaja do 12.30 hod., ktorá bude prebiehať v našej skupine messengri alebo na t.č. 0918881433 cez sms alebo telefonátom.

Pridaj komentár

Follow by Email
Facebook