ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

3.11.2018 – IV. LIGA – 19. hráčov – VÍŤAZ PETER KAZÍK

Štvrtú ligu si prišlo zahrať 19. hráčov, ktorí si zahrali obojstranný pavúk 501 DO na dva víťazné legy a za stavu 1:1 rozhodujúci leg cricket. Najlepšiu osmičku sa podarilo zahrať dvom ôsmym a to Maťovi Škulovi, ktorý v svojej premiérovej dekáde patrí medzi ašpirantov na poháre, ale tento turnaj začal zle prehrou a presunom do B, kde dal dve výhry s Robom Václavom, ktorý vo svojom juniorskom veku akorát bol po svojom premiérovom víťazstve , keď pobil Jarku, ale na Maťa nemal a potom Maťo ešte zvládol zápas s Luckou, ale potom to už nešlo a s Jurajom H. skončil účinkovanie na turnaji. Ďalší čo skončil na ôsmom mieste je Adam Červený, ktorý zvládol ťažký prvý zápas v A s dvakrát štvrtým Borisom Kruškom, ale potom v stretnutí juniorov nafasoval 0:2 od Sebiho a po presune do B vybavil Moniku K., ale na Bujaka bol prikrátky a bolo vybavenko. Šiesty skončil Bujak – Radoslav Hatina, ktorý si prišiel po dlhšej dobe vyskúšať IV. Ligu a turnaj začal zle prehrou 0:2 od Juraja H., ale potom sa diali veci, keď posla dvojku v turnaj Tomáša Benedeka domov a nato aj Henrietu, Aďku, Adama Č. až sa dostal k Murphymu – Marianovi Košeckému a tu mu zahasol pušný prach a bolo „hotovo“. Piaty skončil Juraj Horniak, ktorý turnaj začal výhrou s Bujakom, ale potom nafasoval od Sebiho 0:2, ale potom v B sa dal dokopy a vybavil 2:0 Borisa K., Garyho- Vladimír Košeckého, Maťa Škulu až sa dostal k Jožkovi Ch. a po prehre 0:2 mával domov.  Štvrté miesto bolo koncové pre Jožka Chrena, ktorý turnaj začal dvoma výhrami až sa dostal k Sebimu a po prehre 0:2 sa presúval do B, kde vybavil Juraja H. 2:0, ale následne prehral s Murphym a bol vybavený. Tretie miesto získal Murphy – Marian Košecký, ktorý v A vyhral s Romanou Majerskou a následne nato vybavil dvojku turnaja Tomáša Benedeka a aj Lucku, ale na PeťaK. Nestačil a putoval do B, kde poslal domov Bujaka, Jožka CH. až sa dostal k Sebimu a kde v zápase plnom emócii skončil po prehre 1:2. Druhé miesto zahrala nasadená jednotka na turnaji 14-ročný Sebastián Valný, ktorý v A išiel ako veľký pán a rozdával 2:0 Jurajovi H., Adamovi Č., Jožkovi Ch. až sa dostal do finále A, kde podľahol Peťovi K. 1:2 a presúval sa do B, kde vyhral ťažký zápas na psychiku  s Murphym 2:1 a vrátil sa do celkového finále, kde zahral prvý zápas fantasticky 2:0 a zobral neporaziteľnosť Peťovi K.  a bolo jasné, že sa ide na opakovaný zápas v ktorom už jednoducho nemal nato a prehral 0:3. Víťazom sa stal Peťo Kazík, ktorý vyhral svoj druhý turnaj v tejto dekáde a poskočil v priebežnej tabuľke na bronzovú pozíciu, čo v podstate podľa našich pravidiel môže byť kludne barážová pozícia. Turnaj vyhral, keď v A si zahral každý zápas na cricket, čiže si obidve hry riadne vyskúšal, keď vyhral s Monikou, Garym, Marphym,Sebim až sa k nemu znova vrátil Sebi a po prvej prehre 0:2 ho riadne prebral a potom to už šlo a po výhre 3:0 zaknihoval prepotrebné víťazstvo a strastiplnej ceste našimi ligami.

Najbližšie hráme v IV. lige:

10.11.2018 od 11.00 hod. MASTER ZÁPAD v našom klube,kde hráči tejto súťaže bojujú o dvojité body ako aj body do rebríčka SŠF.

17.11.2018 od 17.00 hod. ZM-NO TOPKA , kde hráči tejto ligy hrajú takisto o dvojité body v jednom pavúku so všetkými prítomnými hráčmi.

24.11.2018 od 17.00 hod. posledné kolo dekády, kde hráči tejto súťaže budú hrať svoju ligu a nebude možné hosťovanie v III. lige a po ukončení turnaja prebehne baráž o postup do III. ligy a následne dekorovanie víťazov všetkých líg

Pridaj komentár

Monco © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Follow by Email
Facebook