ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

10.8.2020 – E-PREMIER LIGA – ďalej idú Oliver Novotný, Ľuboš Slosjar, Vladimír Rajnoha

Na prvý zápas nastúpili Vlado Rajnoha jednotka po základnej časti oproti šestnástke Dávidovi Ševcemu a rozhod vyhral Dávid a do stavu 3:4 to boli všetko brejky až potom zrazu zahral svoje podanie a následne to potiahol do stavu 7:3 Vlado, ale tu sa zrazu dovtedy slabšie koncentrovaný Dávid dal celkom do poriadku a stiahol na 5:7, ale potom prišlo k ďalšiemu brejku a Vlado po výhre 8:5 ide ďalej. Pár zaujímavostí zo zápasu jeden leg sa hral aj na stred a bol Dávidov a Vlado z ôsmich double 3xD16,4xD8,1xD6 a z hľadiska kvality slabší zápas.

Druhý zápas bol jedno stretko dvojky kamošov, keď sa stretli štvorka súťaže Oliver Novotný s 13. súťaže ASP Miroslavom Rajnohom. Stretnutie sa začalo ako keby sa stretli dvaja kamoši na trhovisku a chcú si pokecať. Rozhod na stred vyhral ASP a zrazu viedol 3:0 no o chvíľočku bolo 3:4 a začalo sa blýskať čo už za stavu 3:5 sa už zmenilo na stav, že už to aj lietalo po miestnosti a zrazu musela prísť nútená prestávka, keď si ASP dal dokopy „náradíčko“ a išlo sa nato a od tohto stavu keď začínal ASP už nikto nestratil svoje podanie, čo znamenalo výhru 8:6 pre Olivera a jeho postup ďalej. Zápas oproti prvému určite kvalitnejší aj s bingami, ale keďže chalani sa zápisu nevenovali podrobnejšie štatistiky a koment k nim nie je možný.

Tretí zápas bol zápas sedmičky ZVONÁRA Ľuboša Slosjara s desinou MOŇOM Marianom Polcom, kde rozhod vyhral Zvonár a do stavu 4:0 to boli 100% double a to bola silná káva a až v piatom kole prišlo k tomu že Zvonár nezavrel prvou, ale zavrel a až za stavu 5:0 konečne zavrel aj Moňo, ale to bolo aj posledný krát a tým pádom to dal Zvonár v super rýchlom derby asi 35. min 8:1 a už sa môže tešiť na neho niekto iný. Štatistiky takisto skúpe lebo si zapisovali len legy.

Prosba chalani všetkých ktorých sa vás týkajú zápasy play off premier ligy tak poďme do toho pracujte na rýchlom slede zápasov a neodkladajte nič ani o jeden deň. Díkičko dopredu….

Pridaj komentár

Monco © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Follow by Email
Facebook