Po. jan 20th, 2020

ZM Darts

Šípkarsky klub Zlaté Moravce

Hodnotenie I. ligy v Zlatých Moravciach

2 min read

Prvá liga v mojich očiach zažíva jedno z najlepších období od kedy sme tento projekt spustili, čoho zrkadlom sú výsledky našich hráčoch na slovenských turnajoch a na koncových turnajoch najlepších družstiev na Slovensku v softoch aj steeloch. Po jednotlivcoch:

Tomáš Kurdi – 3 víťazné turnaje z toho jeden MASTER a jedna ZM-NO TOPKA, 4×2. miesto, 2×3. miesto a 2 krát nepostúpil zo skupiny tak to je parádna vizitka najlepšieho hráča dekády, ktorý v zlatej knihe slávy Zlatomoraveckých šípiek je štvorka a patrí v súčasnej dobe medzi „diamanty“ našej súťaže.

Juraj Valný – 4×1. miesto, 1×2. miesto a 1 x krát nepostúpil zo skupiny je skutočne výborná bilancia, kde na prvé miesto mu chýbalo 166. bodov, čo stratil hlavne v strede dekády, lebo po prvých štyroch turnajoch sme si mysleli, že ho už asi nikto nezastaví.

Vladimír Rajnoha – 1×1. miesto a to ZM-NO TOPKA, 2×2. miesto, 1×3. miesto, 4 x nepostup zo skupiny pre tohto hráča znamenali určite spokojnosť s tým čo dosiahol, lebo na prvých dvoch nemal.

Milan Ševce – 2×1. miesto, 1×2. miesto, 2×3. miesto a 3 x nepostup zo skupiny je pre Medveďa koniec koncov výborný výsledok, lebo počas dekády tak vysoko ani raz nebol a celkovo túto stále sa zlepšujúcu súťaž zvládol.
Miroslav Rajnoha – 1×2. miesto, 2×3. miesto a 3 x krát nepostup po minulej fantasticky vyhratej dekáde riadny zostup a určite musí porozmýšlať čo sa stalo a pridať.

Oliver Novotný – 2 x 3. miesto a 3 x nepostup zo skupiny je výsledok, ktorý moc neteší, ale vzhľadom k tomu, že sa celú dekádu „potácal“ na spodku tabuľky nakoniec základnú úlohu nezostať na dvoch posledných priečkach zvládol.

Juraj Stanko – 2×2. miesto a 4x nepostup zo skupiny boli výsledky, ktoré stačili len na siedme miesto a po odmietnutí hrania barážového zápasu zostup o súťaž nižšie, kde sa zaradí určite medzi favoritov.

Vladimír Jakubík – 1×2. miesto, 1×3. miesto a 4 x nepostup zo skupiny znamená zostup prvej ligy, ktorej bol súčasťou 21. dekád po sebe od septembra 2012. Počas účinkovania v I. lige získal 1 x 2. miesto a 8 x 3. miesto a je jedenástkou histórie zlatej knihy slávy Zlatomoraveckých šípiek a pre druhú ligu to znamená, že budú mať šancu sa porovnávať s ďalším výborným hráčom.

Pridaj komentár

Monco © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Follow by Email
Facebook
Facebook